Філатов поскаржився ОБСЄ, що переміг у першому турі, а перемогу – вкрали

05 листопада 2020 о 16:02 - 1271
Філатов поскаржився ОБСЄ, що переміг у першому турі, а перемогу – вкрали

Змова представників національних партій, котрі не мають відношення до місцевого самоврядування, дала можливість вкрасти перемогу Бориса Філатова, кандидата від партії «Пропозиція» на посаду міського голови Дніпра.

Про це Борис Філатов розповів директорці Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини Інгібьорг Сольрун Гісладоттір, повідомляється на офіціному сайті міськради.

Розмова у zoom-конференції тривала більше години.

Фото – міськради

 

За підсумками першого туру місцевих виборів в Дніпрі мер також заявив, що є підстави говорити про скуповування голосів і зловживання місцевих осередків національних партій стосовно квот у виборчих комісіях, і пообіцяв працювати задля об‘єднання зусиль тих, хто хоче робити життя людей на місцях кращим.

«Діючі мери не зацікавлені в махінаціях, адже мають високі рейтинги. Нечесні вибори потрібні лише технічним кандидатам. Я переконаний, що мою перемогу в першому турі було вкрадено», – заявив Борис Філатов очільниці місії спостереження ОБСЄ за місцевими виборами в Україні.

Зі свого боку, пані Гісладоттір зазначила, що командою експертів вже створено попередній звіт за висновками першого туру. Вони також готові продовжувати спостереження надалі.

Поділитися: