Федоров: цифровізація забезпечить зростання економіки України

12 липня 2021 о 16:00 - 2173

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Федоров: цифровізація забезпечить зростання економіки України

За словами віце-прем’єр-міністра та міністра цифровий трансформації України Михайла Федорова цифровізація повинна забезпечити зростання економіки України на 10-12% в рік.

Такою новиною поділились в ukrrudprom.

“Цифровизация – один з основних векторів розвитку української економіки протягом наступних 10 років. За підрахунками, цифровизация здатна забезпечити зростання української економіки на 10-12% в рік. Тому вона є пріоритетом уряду для нашої країни у всіх сферах. Європа – наш стратегічний партнер в плані цифрових реформ. Разом ми вже Ціфровізіровать 31 послугу “, – зазначив Федоров.

Ще він додав, що Україна – перша держава світу, в якому цифрові паспорти в смартфоні стали повними юридичними аналогами звичайних документів, а також четверта в Європі з цифровими водійськими посвідченнями.

Також Федоров розповів про запуск COVID сертифікатів, щоб українці могли вільно подорожувати. Україна – одна з перших країн, яка почала комунікацію з командою ЄС щодо впровадження ковідних сертифікатів.

Раніше «Лица» також писали про те, що Верховний суд України наказав “Укрзалізниці” виплатити майже 1,8 мільярди одній з офшорних компаній.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: