Експерти розповіли про зміну цін на продуктові товари у Дніпрі

18 січня 2021 о 17:15 - 1078

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Експерти розповіли про зміну цін на продуктові товари у Дніпрі

У понеділок, 18 січня, в пресцентрі ІА МостДнепр відбулася пресконференція на тему Моніторинг цін на базові продукти харчування в Дніпрі“. У ній взяли участь економічний експерт Михайло Крапивко та виспусковий редактор ІА “Мост-Днепр” Ангеліна Мороз.

Економічний експерт Михайло Крапивко розповів про зміни цін на продукти і з чим це пов’язано.

Гречка і цукор продовжують падати в ціні. Відбулося істотне підвищення цін на курку – майже 8% і курячі яйця – 2,3%. Додала в ціні картопля, але вона ще не дійшла до рівня зими минулого року, коли були проблеми з урожаєм. Також макарони почали дорожчати“, – повідомив економічний експерт.

Михайло Крапивко також зазначив, що на цьому тижні спостерігалося збільшення темпів подорожчання.

При цьому тиждень відзначився підвищенням цін на газ і боротьбою за врегулювання ціни на газ, що знайшло відображення в цінах на продукти. Наступний тиждень буде таким же“, – поінформував він.

Випусковий редактор ІА «Мост-Днепр» Ангеліна Мороз розповіла про те, як змінилися ціни на продукти харчування в Дніпрі на минулому тижні.

Подорожчала курка на 7,73%, картопля – на 2,52%, курячі яйця – на 2,38% макаронні вироби – на 1,63%. Подешевшала гречка – на 3,21%, цукор – на 3,21% , рослинне масло – на 0,2%. Ціна на свинину, хліб і молоко не змінилася“, – сказала Ангеліна Мороз.

Раніше ми повідомляли, що в Україні встановили граничну ціну на газ для населення.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: