Екснардеп та кандидат в облраду Андрій Денисенко не працевлаштувався і за рік

22 жовтня 2020 о 13:15 - 2433
Екснардеп та кандидат в облраду Андрій Денисенко не працевлаштувався і за рік

Координатор штабу «Рух опору капітуляції» в Дніпрі, народний депутат України VIII скликання Денисенко Андрій Сергійович за рік не зміг або не захотів працевлаштуватися.

Про це «Лица» дізналися з копії його автобіографії, поданої 19 вересня у Дніпропетровську обласну ТВК для реєстрації кандидатом на місцевих виборах:

Нагадаємо, наразі максимальний розмір допомоги по безробіттю становить 8.788 гривень на місяць. Загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю застрахованим особам не може перевищувати 360 календарних днів (особам передпенсійного віку – не більше 720 календарних днів) протягом двох років з дня її призначення.

Андрій Денисенко обирався до Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка, був позафракційним народним депутатом до кінця серпня 2019 року.

Будучі нардепом отримав 12,5, родичі – по 22 сотки соток землі у селі Перше Травня Любимівської ОТГ Дніпровського району Дніпропетровської області, у водоохоронній зоні на березі ріки Дніпро.

В декларації за 2019 рік Андрій Денисенко повідомив, що після Верховної Ради встав на облік у Дніпропетровському міському центрі зайнятості і отримує допомогу по безробіттю.

Зараз політик є № 6 у Єдиному виборчому списку кандидатів у депутати Дніпропетровської обласної ради від партії «Європейська Солідарність» та № 1 у територіальному виборчому списку «Європейської Солідарності» по округу № 2 (Центральний та Шевченківський райони м. Дніпро, смт Авіаторське).

Поділитися: