Екологічна акція з обміну паперу на дерево триває у Дніпрі

25 серпня 2021 о 20:00 - 6731

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Екологічна акція з обміну паперу на дерево триває у Дніпрі

У Дніпрі відбувається екологічна акція «Обміняй папір на дерево» – до 20 вересня збирають макулатуру від структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради.

Про це повідомляє міська рада Дніпра.

Це конкурсний захід – змагаються виконавчі органи: хто найбільше принесе, той отримає приз. А усі учасники обміняють макулатуру на саджанці, які висадять восени.

Організатор акції – департамент екологічної політики міськради спільно з проєктом «ЕКОсвідомість Дніпра».

«Попри те, що у міській раді електронна система документообігу, все ж використовують і папір. Тому макулатура накопичується. Зараз тут зібрано багато паперів, газет, картону. Передали все це волонтерам «ЕКОсвідомості», які здадуть на перероблення, а восени – зможемо висадити молоді саджанці в рамках традиційної акції з висадження дерев у місті. Загалом хочемо привернути увагу усіх дніпрян до такої корисної справи, як збирання вторинної сировини для перероблення. Тому закликаємо також різні підприємства, установи, організації. Здавати макулатуру можна до спеціальних пунктів, які розміщені у кожному районі», – підкреслила заступниця директора департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Ірина Козлова.

Раніше «Лица» також писали про те, що Ізраїль допоможе Україні у висадці дерев в рамках проєкту “Зелена країна”.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: