Двоє спортсменів із Дніпропетровщини стали кращими веслувальниками України

18 січня 2021 о 16:15 - 811
Двоє спортсменів із Дніпропетровщини стали кращими веслувальниками України

Федерація академічного веслування України обрала кращих спортсменів 2020 року. Серед них – представники команди Дніпропетровської області  Анастасія Коженкова та Олександр Надтока.

Про це повідомив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Пишаємося та вітаємо наших веслувальників із званням кращий спортсмен року. Вони – еліта, олімпійська гордість та надія, бренд не тільки Дніпропетровщини, а й усієї України. Анастасія Коженкова та Олександр Надтока у 2020 році стали дворазовими чемпіонами особистих чемпіонатів країни. А ще вони кандидати на участь в Олімпійських іграх-2021 року», — зазначив Олександр Пшеничников.

Анастасія Коженкова – переможниця літніх Олімпійських ігор в Лондоні, чемпіонка Європи та світу, багаторазова переможниця і призерка етапів Кубка світу, регат національного значення, заслужений майстер спорту.

Олександр Надтока – призер чемпіонатів Європи та світу, багаторазовий переможець Кубків і чемпіонатів України, фіналіст Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. В його колекції золото світової першості та світовий рекорд, який ще поки не вдалося побити нікому.

Обидва спортсмени є вихованцями Дніпропетровської обласної школи вищої професійної майстерності.

Раніше ми повідомляли, що спортсмени Дніпропетровщини увійшли до складу збірних України.

 

Поділитися: