Два роки випробувального терміну замість в’язниці: чоловік, який в Кривому Розі розбещував п’ятирічну правнучку, залишився на волі

03 грудня 2020 о 09:30 - 589

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Два роки випробувального терміну замість в’язниці: чоловік, який в Кривому Розі розбещував п’ятирічну правнучку, залишився на волі

Взимку 2019 року в Покровському районі п’яний дід спокусив свою п’ятирічну правнучку. Незважаючи на вчинений злочин щодо дитини районний суд засудив його до п’яти років позбавлення волі з випробувальним терміном на два роки.

Про це повідомляється на сайті Первый Городской.

22 грудня в Покровському районі нетверезий пенсіонер спокусив малолітню онуку.

Відомо, що він приїхав в гості до своїх родичів, які проживають на 4-му Зарічному.

Після застілля чоловіка поклали спати в дитячу кімнату, де він почав приставати до п’ятирічній дівчинці. А саме торкатися язиком її статевих органів.

Дитина прокинулася і почала кричати, у відповідь на це прибігла мати дівчинки.

Опісля літній педофіл схопився за ключі від машини, вибіг з дому родичів і спробував сховатися. Але патрульним вдалося затримати його на вулиці Волгоградській.
Підсудний під час розгляду справи повністю визнав свою провину.

Незважаючи на вчинений злочин щодо дитини, служитель Феміди Жовтневого районного суду – Юрій Козлов – вирішив не садити зловмисника до в’язниці, а виніс відносно м’який вирок.

Педофіл-пенсіонер відбувся п’ятьма роками позбавлення волі, але з випробувальним терміном на два роки, а значить – залишився на свободі.

Якщо він за цей час більше не порушить закон, його вирок не перетвориться в реальний тюремне ув’язнення.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: