Дружина «пропозиційного» депутата отримує нову ділянку у Дніпрі

22 вересня 2020 о 15:35 - 5284

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Дружина «пропозиційного» депутата отримує нову ділянку у Дніпрі

Питання надання в оренду землі дружині депутата Дніпровської міської ради, члена фракції «Пропозиція», приватного нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу Пустового Сергія ВолодимировичаЗелінській Ірині Сергіївні розгляне завтра Дніпровська міська рада під час 61 чергової сесії міської ради VІІ скликання.

Відповідне питання внесене у Порядок денний під номером 5.197 та опубліковано у розділі проєктів на офіційному сайті міськради.

З проєкту рішення відомо, що пані Зелінській передаються в оренду 0,225 га по просп. Гагаріна, 105 Б (Соборний район) «по фактичному розміщенню нежитлової будівлі … (для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури)».

Перша сторінка проєкту рішення міськради

 

За даними YouControl, основний від діяльності ФОП Зелінської І.С. – «Обслуговування напоями».

Як писали «Лица», 22 липня ц.р. Ірині Зелінський та Володимиру Кожушному передали в оренду 0,04га по вул. Панікахи, 61-А.

До цього, за даними держреєстру речових прав, Дніпровська міська рада надала їй в оренду ще декілька ділянок:

Скрин даних офіційного сайту міськради

 

Нагадаємо, свекруха Зелінської – Пустова Марія Іванівна – у 2006-2015 рр. була депутаткою Дніпропетровської обласної ради він Партії регіонів, у 2010-2012 роках працювала заступницею голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Вілкула.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: