Дружина нардепа-“кварталівця” купила нову Toyota Land Cruiser

06 січня 2021 о 17:00 - 1073

AvatarVirsavia Gonchar


Дружина нардепа-“кварталівця” купила нову Toyota Land Cruiser

Дружина народного депутата Юрія Корявченкова, який до обрання в парламент був учасником студії «Квартал 95», торік купила Toyota Land Cruiser 2020 року випуску.

Про це повідомляє «Слідства.Інфо».

Коштовну покупку дружина народного депутата зробила наприкінці літа минулого року.  Вартість такого автомобіля  – 80-250 тисяч доларів залежно від комплектації. Це вже друга Toyota Land Cruiser, якою володіє Тетяна Корявченкова. Іншу вона придбала в 2013-му році.

В останній декларації нардепа вказано, що його дружина має готівкові заощадження – 40 тисяч доларів та 100 тисяч гривень. Ще 100 тисяч доларів готівкою зберігає її чоловік. Водночас родина, як вказав сам Корявченков, має кредит на понад 180 тисяч доларів, з якого виплачено приблизно чверть.

Наприкінці 2019 року Юрій Корявченков потрапив в скандал, коли один з телеграм-каналів опублікував неофіційну розмову за участі «Юзіка» та інших народних депутатів з керівництвом поліції в Кривому Розі. В цій розмові нардепи досить неоднозначно висловлювалися щодо контролю за розслідуваннями злочинів та підзвітності правоохоронців депутатам.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: