DOROFEEVA, гурти «DAGAMBA» та «БеZ Обмежень»: як відсвяткували День міста на головній сцені Дніпра

13 вересня 2021 о 16:30 - 8535

Регіна ОрловаРегіна Орлова


DOROFEEVA, гурти «DAGAMBA» та «БеZ Обмежень»: як відсвяткували День міста на головній сцені Дніпра

11 вересня Дніпро відзначав День міста. Цього року святкування повернулося до більш звичного формату: традиційних виступів хедлайнерів на Фестивальному причалі.

Про це повідомляє Дніпровська міськрада.

Тут, на головній сцені, музична програма розпочалася виступом DJ Tapolsky. Привітати дніпрян із Днем міста приїхала й відома українська співачка DOROFEEVA.

«З днем народження, Дніпро! Дуже приємно, як ви нас сьогодні зустрічаєте! Зі святом, дніпряни!» – сказала співачка під час виступу.

Були на святкуванні і гості з інших міст.

«Приїхала на свято до Дніпра з Кам’янського разом із друзями: ми два автобуси заповнили! Ми щороку приїжджаємо на День міста до вас. Давно слухаю DOROFEEVA, дуже рада, що сьогодні змогла почути її наживо. Взагалі у Дніпрі сьогодні багато цікавих заходів. Клас!» – поділилася враженнями від концерту на Фестивальному причалі пані Юлія.

Водночас в акваторії Дніпра в районі Фестивального причалу відбулося водне шоу (регата). У ньому взяли участь понад сотню дніпровських гребців. Також для глядачів підготували видовищне шоу на сап-бордах.

Далі запалював на головній сцені хедлайнер європейських фестивалів, лауреат премії «Греммі» гурт «DAGAMBA» (Латвія).

Наступним на сцену вийшов гурт «БеZ Обмежень» – лідер рок-культури в Україні.

Завершував цього дня концертну програму на Фестивальному причалі відомий диджей з Франції Joachim Garraud, який вже втретє відвідує Дніпро.

Цього разу він підготував феєричне шоу спеціально до Дня міста.

Свято на набережній закінчилося грандіозним шоу вогню, світла та лазерів, а також буде найбільша постіндустріальна світло-лазерна артінсталяція «Dnipro Light Flowers», до якої цього разу залучили вже п’ять труб.

Раніше “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: