До творчого фестивалю «Z_ефір» приєдналися понад 1,1 тис солістів та колективів Дніпропетровщини

28 травня 2021 о 17:30 - 525

AvatarVirsavia Gonchar


До творчого фестивалю «Z_ефір» приєдналися понад 1,1 тис солістів та колективів Дніпропетровщини

До творчого фестивалю «Z_ефір» приєдналися понад 1,1 тис солістів та колективів Дніпропетровщини. 

Заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб повідомила, що всього взяти участь забажали майже 10 тис талановитих дітей із різних куточків області.

Перший тур пройшов онлайн. Зіркові змагання – у чотирьох номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний та оригінальний жанри. Разом із анкетою учасники надсилали відеозапис виступу.

Націлені на перемогу нивотрудівські ложкарі. Хлопчикам та дівчаткам – від 10 до 16 років. Впевнені: цьогорічним виступом зможуть покорити і журі, і глядачів.

«Виступаємо в народному стилі. Підібрали запальні номери. Одночасно і вистукуємо ложками мелодію, і танцюємо. А ще в нас нові костюми – червоні вишиванки», – розповів учасник Антон Крижановський.

Ознайомитися з учасниками можна на сторінках «Z_ефіру» в Instagram та Facebook. Серед них – і 16-річна акордеоністка Катерина Загрібаєва. Дівчинка вже досвідчена «зірка» обласного талант-фесту. Цього разу хоче взяти гран-прі.

«Інструмент обрала ще у 1-му класі. Хотілося якось виділитися, не бути, як усі, – поділилася Катерина Загрібаєва. – Граю заради задоволення. Щаслива, що завдяки фестивалю можу показати все, чого навчилася».

Учасникам фесту – від 5 до 16 років. Серед найменших – 6-річна піаністка Ангеліна Безценна. Вона вже сміливо грає на концертах і з радістю долучилася до «Z_ефіру».

Хто вийде у другий тур, вирішуватиме професійне журі. Онлайн-відбір – протягом червня.

«Півфінал плануємо провести восени наживо. Все залежатиме від епідситуації в регіоні. Сподіваємося, лауреати минулих років здивують свіжими творчими досягненнями. Чекаємо й на феєричні виступи нових зірочок», – підкреслила заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

Гала-концерт та нагородження переможців «Z_ефіру» – у грудні.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: