До проекту благоустрою у Кривому Розі залучили європейських фахівців (відео)

23 лютого 2021 о 17:45 - 672
До проекту благоустрою у Кривому Розі залучили європейських фахівців (відео)

Проект благоустрою  4-го  Зарічного мікрорайону у Кривому Розі є пілотним в Україні та розробляється спільно з експертами Евросоюзу.

На базі цього кварталу в Кривому Розі проведуть унікальну реконструкцію, в якій жителі самі вирішують, що саме вони хочуть оновити чи побудувати. Жителів вже опитали методом експрес-інтерв’ю і провели воркшопи, де повинні були визначити основні напрямки, за якими буде вестися робота в майбутньому.

Кшиштоф Лонтка близько 20 років підтримує діяльність і розвиток лідерів змін в Польщі та в Україні. Нещодавно він провів ряд зустрічей у Кривому Розі.

На думку Кшиштофа, неможливо вирішити всі проблеми у місті чи мікрорайоні одразу, необхідно окреслити головні вимоги суспільства та вирішувати ці завдання по черзі. Експерт впевнений: справжні зміни починаються не з новобудов чи ремонту інфраструктури, а зі стимулювання соціальної активності жителів, яким потрібні ці зміни.

З польським експертом, який допомагає в комунікації між криворіжанами та місцевою владою, докладно говорили в програмі «Прайм-тайм» на «Первом городском канале» Кривого Рогу.

Також ми писали: Ремонт траси на Дніпропетровщині коштуватиме 100 млн за кілометр.

Поділитися: