30 жовтня мешканці Дніпра приєдналися до всесвітньої акції та висадили у парках міста 300 дерев.
Як повідомили в міській раді, місто долучилося до акції “Висадження дерев мільйоном людей за добу”. Саджали дерева не тільки в Україні, але й в усьому світі..
Найбільшу кількість дерев висадили в парку Новокодацький – 151. Через те, що він розташований на схилі і піщаному грунті, для нього спроектували дендроплан й підібрали спеціальні насадження.
50 дерев висадили в парку Сагайдак, 30 – у сквері по вулиці Ю. Савченка, 31 – в парку Пам’яті та Примирення, 25 – в парку ім. Богдана Хмельницького.
Акція допомагає оновлювати парки в місті. За новопосадженими деревами будуть ретельно доглядати.


Раніше “Лица” також писали:
- Дніпрян запрошують на мітинг проти забудови лісу на Полтавському шосе
- Мешканці будинку у Дніпрі просять комунальників не пиляти здорові дерева
- Дніпропетровське відділення «Біоімплант» відзначило восьмиріччя