Дніпряни висадили 300 дерев у парках міста

01 листопада 2021 о 12:00 - 23736

Avataradmin


Дніпряни висадили 300 дерев у парках міста

30 жовтня мешканці Дніпра приєдналися до всесвітньої акції та висадили у парках міста 300 дерев.

Як повідомили в міській раді, місто долучилося до акції “Висадження дерев мільйоном людей за добу”. Саджали дерева не тільки в Україні, але й в усьому світі..

Найбільшу кількість дерев висадили в парку Новокодацький – 151. Через те, що він розташований на схилі і піщаному грунті, для нього спроектували дендроплан й підібрали спеціальні насадження.

50 дерев висадили в парку Сагайдак, 30 – у сквері по вулиці Ю. Савченка, 31 – в парку Пам’яті та Примирення, 25 – в парку ім. Богдана Хмельницького.

Акція допомагає оновлювати парки в місті. За новопосадженими деревами будуть ретельно доглядати.

Раніше “Лица” також писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: