Дніпровський ТОП авто-рагулів, які не вміють паркуватися (ФОТО)

02 грудня 2020 о 09:30 - 7152

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Дніпровський ТОП авто-рагулів, які не вміють паркуватися (ФОТО)

В нашому місті давно вже йде боротьба активістів, автомобілістів, та й просто пішоходів з так званими авто-хамами, чи просто рагулями на авто.

Долучилась до цієї боротьби й інтернет-спільнота. А саме загальнодоступна група у соцмережі Facebook “Автобыдло Днипро”.

“Ця група – це пам’ятний фотоальбом водіїв- “героїв”. Давайте додавати сюди фотки вулиць і дворів Дніпра з автомобілями, господарям яких наплювати на оточуючих. А самі постараємося не потрапляти в цей альбом”,- йдеться в описі спільноти.

Мешканці Дніпра з  ентузіазмом долучились до цього  заходу і активно розміщують фото та відео водіїв-рагулів нашого міста.

“Район петровського, зупинка київська. На фото господиня машини, перед носом на зупинці припаркувалася, бачачи що там стоять люди і чекають маршрутку, і пішла в магазин біля якого є місце для парковки і стоять там машини, просто їй було лінь заїжджати і робити зайві маневри машиною”, – розповідає одна з учасниць групи.

Парковка біля ТЦ Нагорка. Водій таксі зайняв місце для людини з обмеженими можливостями.

Дописувач під цим фото розповідає, що запитав у водія, чи є той інвалідом, але він не відповів, а перехожі сміялися.

Ось так паркуються біля 117 школи.

Оновлена вул. Яворницького. Якраз на «зебрі» припаркувалися, красені.

Ось такий є ще допис.

Вулиця Новокримська. Люди у коментарях радять звернути увагу на номери авто-рагуля.

Звісно, таких фото і відео дуже багато. Та й кожен з нас бачить щодня подібне на вулицях рідного міста. Сподіватися на міську владу марно, адже інспектори, як ми вже писали раніше, виходять на своє “полювання” тільки за вказівкою “згори”. Поліція просто не встигає займатися ще й такими порушниками закону. Але в деяких випадках і водіїв зрозуміти можна — не всюди по місту розташовані стоянки, ось і доводиться лишати своє авто деінде.

Раніше ми писали що у Дніпрі готуються підвищити тарифи на парковки.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: