Дніпровський меткомбінат ІСД придбає монополіст у сфері торгівлі металом

28 січня 2021 о 11:15 - 837

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Дніпровський меткомбінат ІСД придбає монополіст у сфері торгівлі металом

Велика компанія з торгівлі металами і металевими рудами ТОВ “Оптимал Трейд” подала заявку на придбання цілісного майнового комплексу ПАТ “Дніпровський металургійний комбінат” (ДМК), який раніше входив до складу корпорації «Індустріальний союз Донбасу” ( “ІСД”).

Згідно з порядком денним Антимонопольного комітету (АМКУ), відповідне питання буде розглядатися на засіданні відомства 28 січня, передає Бізнес Цензор з посиланнямям на Інтерфакс-Україна.

У вересні 2020 року акціонери ПрАТ “Донецьксталь” передали ТОВ “Оптимал Трейд” право вимагати заборгованості ПАТ “ДМК” на загальну суму 8,18 млрд грн.

Крім того, Господарський суд Дніпропетровської області в рамках справи про банкрутство ДМК ввів процедуру санації – відповідну постанову суд виніс 16 жовтня 2020 року, керуючим санацією призначений Олексій Сокіл. До цього ДМК з 2017 року очолював топ-менеджер з “Метінвесту” Олександр Подкоритов.

Бенефіціаром зареєстрованого у вересні 2017 року торговця металами і металевими рудами “Оптимал Трейд” з виручкою 17,3 млрд грн в 2019 році в Єдиному держреєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців вказано Олег Семенов з Херсона, який володіє нею через кіпрську Nerselia Holding Ltd. Людина з такими ж ПІБ відома як колишній багаторічний топ-менеджер в компаніях Ахметова.

Нагадаємо, міська рада Дніпра візьме майже 3 мільярди гривень кредитів: на що підуть кошти.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: