Дніпровський комунальник віддав 112 мільйонів фірмі батька свого друга

14 січня 2021 о 12:30 - 675

AvatarVirsavia Gonchar


Дніпровський комунальник віддав 112 мільйонів фірмі батька свого друга

За останні три роки комунальне підприємство «Безпечна та інноваційна освіта» Дніпровської міської ради уклало з ТОВ Виробнича фірма «Сервіс» угод на 112,20 млн грн.

Про це написали у «БюроUA».

КП «Безпечне та інноваційна освіта» Дніпровської міськради було утворено в серпні 2017 року шляхом реорганізації КП «Шкільне харчування «Мрія». Основною діяльністю підприємства, як значиться на сайті мерії, є «покращення стану безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу шляхом встановлення розгалуженої системи відеоспостереження на території установ та надання електронних послуг».

Тендери «Безпечне та інноваційна освіта» проводить часто. Підрядників у КП було багато, але фаворит тільки один – ТОВ «Виробнича фірма «Сервіс».

За даними Clarity Project, за три останні роки КП уклало 282 угоди на постачання товарів та послуг, і виконання робіт на загальну суму 169,31 млн грн., з яких 104 договори на суму 112,20 млн грн. припало на ТОВ «Сервіс».

Комунальне підприємство «Безпечне та інноваційна освіта» очолює Андрій Калашников – друг Віталія Ревуненка, який є сином співзасновника ТОВ «Сервіс» Вадима Ревуненка.

У 2020 році і Ревуненко, і Калашников балотувалися до міської ради від партії «Національний корпус».

Віталій Ревуненко по АНД району, а Андрій Калашников – по Соборному.

Віталій Ревуненко – керівник відділу IT комунального підприємства «Безпечне та інноваційна освіта». Проте, у списку співробітників КП, розміщеному на сайті Дніпровського міськради, цієї інформації немає. Зате така інформація міститься на агітаційних листівках, які роздавали городянам напередодні місцевих виборів в цьому році.

Як ФОП Віталій Ревуненко отримував підряди, зокрема, Департаменту гуманітарної політики, у веденні якого знаходиться КП «Безпечне та інноваційна освіта», і Департаменту інноваційних технологій.

У тендерах КП «Безпечне та інноваційна освіта» молодший Ревуненко теж брав участь, але не заради перемоги, а для створення видимості конкуренції, допомагаючи, в тому числі, ТОВ «Сервіс Протекшн Сістемс», а також підприємцям Андрію Шашко і Денису Васіну.

Раніше ми повідомляли, що комунальники Дніпра купили без відкритих цін комплекси “Безпечна школа”.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: