Дніпровські спортсмени вибороли 11 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики

02 серпня 2023 о 16:00 - 4822

Avataradmin


Дніпровські спортсмени вибороли 11 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики

З 28 по 30 липня у Луцьку пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих.

Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міськради.

Спортсмени міста вибороли 11 медалей: 7 золотих, 3 срібні та 1 бронзову:

  • «Золото» Кохан Михайло (метання молота);
  • «Золото» Нестеренко Микита (метання диска);
  • «Золото» Авраменко Карина (метання диска);
  • «Золото» Рижикова Анна (біг на 400 м з бар‘єрами);
  • «Золото» Коваленко Станіслав (біг 200 м);
  • «Золото» Кайсен Тетяна (біг 200 м);
  • «Золото» Тимошенко Марія (жіноча естафета 4х400 м);
  • «Срібло» Данильченко Володимир (потрійний стрибок);
  • «Срібло» Корнєєва Антоніна (метання списа);
  • «Срібло» Валітов Руслан (метання диска);
  • «Бронза» Копитько Антон (стрибки у довжину).

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: