Дніпровські поліцейські виконали работу пожежників та врятували чоловіка

16 квітня 2021 о 11:15 - 888

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Дніпровські поліцейські виконали работу пожежників та врятували чоловіка

70-річного чоловіка, який майже не пересувається самостійно, витягнули із палаючої та задимленої квартири, тим самим врятувавши йому життя.

Про героїчний вчинок своїх співробітників повідомляють у поліції.

Все почалось з того, що нещодавно, у свій вихідний день, близько 15-ї години подружжя патрульних Анни Сторожук та Костянтина Недобійчука йшли забрати з дитсадка та школи двох синів, коли побачили, що з однієї з квартир сусіднього будинку на вулиці Орловській йде густий дим.

Бути готовими допомогти за будь-яких обставин, ризикуючи власним життям і здоров’ям. Саме це можна сказати про подальші дії подружжя. Вони опитали людей та з’ясували, в якій квартирі відбувається пожежа. Сусіди ж погорільця повідомили їм, що вони щойно викликали поліцію, пожежників та швидку.

“Люди розповіли нам, що там перебуває 70-річний чоловік, який майже не пересувається самостійно, — каже Костянтин, — тож оскільки була небезпека для життя людини, я вирішив зайти до помешкання”.

Через сильне задимлення з першого разу знайти власника оселі не вдалося. Тоді подружжя та колеги попросили у сусідів мокрий рушник. Закрившись ним, Костянтин знову пішов до квартири й нарешті зміг знайти та витягнути звідти чоловіка.

Пенсіонер мав опіки кінцівок, бо намагався самостійно впоратись із займанням. Пожежники надалі загасили пожежу, а швидка шпиталізувала громадянина до лікарні.

Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі поліцейським оперативно вдалося затримати агресивного палія.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: