Дніпровські комунальники куплять електроенергію у постійного постачальника за 122 мільйони

20 січня 2021 о 14:00 - 699
Дніпровські комунальники куплять електроенергію у постійного постачальника за 122 мільйони

КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради за результатами відкритих торгів підпише договір про постачання 62,1 млн кВт/рік електроенергії з компанією ТОВ «Юнайтед Енерджі».

Про це повідомляється на ProZorro.

З всіх допущених компаній:ТОВ «Юнайтед Енерджі», ТОВ «Електротрейдінг груп» і ТОВ «АС», найбільш економічно вигідною виявилася пропозиція київської компанії ТОВ «Юнайтед Енерджі» — 122,5 млн гривень.

«Юнайтед Енерджі» була зареєстрована в липні 2019 року в Києві, власником якої є Богдан Топчій. Адреса компанії, вулиця Мечникова 4/1, офіс 18-б, збігається з місцем реєстрації ще 51 компанії. Основний вид діяльності — неспеціалізована оптова торгівля, другорядні — видобуток кам’яного і бурого вугілля, сирої нафти і газу, виробництво коксу, продуктів нафтопереробки, чавуну, сталі, феросплавів та ін.

У 2020 році компанія підписала шість договорів на загальну суму 296,5 млн гривень, з яких три були підписані з КП «Дніпроводоканал», сумою 230,1 млн гривень. Крім цього, назва компанії співзвучна назві, створеного в лютому 2018 року, великого енерготрейдера «Юнайтед Енерджі», яке пов’язують з бізнесменом Ігорем Коломойським. Однак, офіційно це різні компанії.

Зокрема, в 2020 році «Юнайтед Енерджі» стала одною з покупців природного газу у ПАТ «Укрнафта», який потім перепродавали «Дніпроазоту» Коломойського.

Також, з вересня 2020 року «Юнайтед Енерджі» стала найбільшим покупцем електроенергії державного «Енергоатому», найчастіше, за цінами нижче ринкових.

Також ми писали: В Україні збільшився видобуток «зеленої електроенергії» та газу за 2020 рік.

 

Поділитися: