Дніпровська влада піариться на недоремонтованому Новому мості

27 серпня 2020 о 16:30 - 21435

adminadmin


Дніпровська влада піариться на недоремонтованому Новому мості

На YouTube-каналі «Сигнал» з’явився замовний сюжет, в якому дніпрян намагаються переконати у тому, що міський голова Дніпра Борис Філатов одержав перемогу над президентом України Володимиром Зеленським у парі щодо закінчення ремонту Нового мосту.

«Дніпро своїми силами відремонтував ключову транспортну артерію — Центральний міст через Дніпро. Якби цього не зробили, могла б статися катастрофа, аналогічна тій, що сталася з мостом біля Нікополя. Там споруда, яка давно не ремонтували, просто завалилося. Завершення ремонту моста в Дніпрі стало точкою в суперечці мера міста Бориса Філатова і президента Володимира Зеленського. Свої зобов’язання міська влада виконала вчасно, а ось дніпровський аеропорт держава так досі й не почало ремонтувати», — вказано в описі відео.

У той самий час дніпровський суд постановив, що не можна вважати автодорожній міст № 2 через р. Дніпро в м. Дніпро (Новий міст) введеним в експлуатацію, тому передчасно виносити приписи та штрафувати міських чиновників. У рішенні суду зазначено, що ремонт мосту не було закінчено. Таким чином, перемога мера Дніпра Бориса Філатова у парі із Зеленським є маніпуляцією та перекручуванням фактів.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський з мером Дніпра Борисом Філатовим уклали парі з приводу термінів ремонту Нового мосту. 14 вересня 2019 р. був дедлайн для ремонту, в іншому випадку Борис Філатов зобов’язався подати у відставку.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: