Дніпровська міськрада може бути причетна до нападу на активіста

29 вересня 2020 о 10:15 - 2942

adminadmin


Дніпровська міськрада може бути причетна до нападу на активіста

Активіст Олександр Снісарь, на якого два тижні тому було здійснено напад, не виключає, що до цього можуть бути причетні чиновники Дніпровської міської ради. Про це журналіст написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Оскільки я юрист і розумію процедуру проведення і таємницю слідства, ніяких офіційних заяв в ЗМІ бути не може. Мене здивували і обурили публікації в підконтрольних Дніпровській міськраді ЗМІ про, нібито, причетність обласної влади до замовлення замаху на моє життя, через, нібито, мою системну роботи з виявлення корупції в структурних підрозділах облради, обладміністрації Дніпропетровської області», — зазначив Олександр Снісарь.

За словами журналіста, з міськрадою Дніпра у нього протягом декількох років дуже своєрідні відносини. Зокрема, безліч питань по деклараціям керівників підрозділів міськради, кримінальні провадження, відмови у видачі запитуваних документів, інформації (наразі в Бабушкінському районному суді знаходиться на розгляді 17 адміністративних протоколів, складених на керівника департаменту міськради) і т.д.

Активіст також визнав, що вже отримував «привіти», попередження, провокації через різних «суб’єктів» міськради. Однак до цього міська влада не переходила межу. Журналіста здивувало, що напад було вчинено у перший день передвиборчої компанії. Імовірно, за припущенням Олександр Снісаря, його хотіли «прибрати» на час проведення передвиборчої компанії, або «знищити назавжди».

«Тепер з приводу вкидання. «Наше місто», «Дніпро оперативний» блискавично відреагували на замах на мою скромну персону. Мене ще до лікарні не встигли довезти, як їх журналісти написали, що замовники мого побиття — обласна влада. І нібито, тому що я вивчав їх корупційні дії, забувши згадати про десятки розслідувань, що стосуються діяльності самої міськради! Не хочеться вірити, але якщо була вже пройдена межа, то може спрацював принцип «на злодієві і шапка горить»?», — написав Олександр Снісарь у Facebook.

Також активіст додав, що журналісткою підконтрольних Дніпровській міськраді сайтів «Наше місто» та «Днепр оперативный» Олеся Антошкіна, яка поширювала фейки про причетність функціонерів обради до нападу, вже зацікавилися правоохоронні органи. При цьому сама журналістка визнала, що на сайтах міськради медійники не дотримуються журналістських стандартів та публікують «власні припущення» як факти. Однак чомусь журналістка забула вказати, що журналісти підконтрольних Дніпровській міськраді ЗМІ всі свої «припущення» узгоджують з міськими чиновниками.

ПО ПОВОДУ НАПАДЕНИЯ И ВОЗМОЖНЫХ ЗАКАЗЧИКАХПрошло время, чувствую себя лучше (что не убивает –делает нас сильнее)….

Опубліковано Олександром Снісаром Субота, 26 вересня 2020 р.

 

Раніше «Лица» повідомляли, що побитий журналіст, який розслідував схеми Філатова, знаходиться в реанімації.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: