Дніпровська міська рада розсилає місцевим підприємцям «листи щастя»

16 липня 2020 о 15:00 - 1676

adminadmin


Дніпровська міська рада розсилає місцевим підприємцям «листи щастя»

Депутат Дніпровської міської ради, член фракції «Самопоміч» Олександр Купрієнко обурився тим, що чиновники інспекції з праці міськради розсилають підприємцям «листи щастя».

«Листи щастя «для підприємців від команди Філатова». Або як зрубати гроші наостанок! Інспекція з праці міської ради почала розсилати листи підприємцям Дніпра про те, що їх зарплати нижчі за середньоринкові по країні. І вимагати підняти їх, а також відзвітувати перед інспекцією про це підняття. Звичайно, ніяких прав регулювати зарплати у цієї інспекції немає», — зазначив депутат.

На його думку, команда міського голови Дніпра Бориса Філатова та «головного громадського діяча» Геннадія Корбана зацікавлена у зростанні заробітних плат, адже отримує гроші до бюджету завдяки цьому.

«Цим пройдисвітам вже мало 2,5 млрд. кредитних коштів боргів, 15 млрд грн. бюджету міста. Вони хочуть до ниточки обдерти підприємців, щоб отримати з цього економічні (відкати) і політичні (припустимо, зроблять дорогу за наші ж гроші) дивіденди в рік виборів. Надсилають вони це, наприклад,  власникам кафе і ресторанів, які вже майже пів року або не працюють або працюють в урізаному режимі. І ледве виживають. Цинізм також полягає в тому, що ціна оренди для літнього майданчику в місті за 2 роки зросла майже в 3 рази. І ніяких знижок на ковід і криза мерія Філатова в цьому році не робила. А тепер ще й зарплати офіційні збільште. І відзвітуйте», — написав Олександр Купрієнко.

 

Раніше «Лица» повідомляли, що мер Дніпра Філатов офіційно визнав себе «могильником».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: