Дніпропетровську прокуратуру намагаються дискредитувати, звинувачуючи у «кришуванні» колл-центрів

16 жовтня 2020 о 10:00 - 2359

adminadmin


Дніпропетровську прокуратуру намагаються дискредитувати, звинувачуючи у «кришуванні» колл-центрів

У прокуратурі Дніпропетровської області ще у вересні провели координаційну нараду з керівником області. На ній були визначені пріоритетні напрямки незаконної діяльності з якими правоохоронці ведуть боротьбу. Основні це: незаконні АЗС, ігрові заклади та колл-центри. За результатами наради правоохоронці навели статистику з пріоритетних напрямків за 2020 рік.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

Прокуратура області припинила діяльність 66 колл-центрів. Там шахраї дзвонили громадянам та обманом виманювали у них гроші. Наприклад, після обшуку в одному з таких офісів Кривого Рогу, правоохоронці вилучили:

  • 40 системних блоків;
  • 122 155 гривень;
  • 6 мобільних телефонів;
  • 1000 сім-карток;
  • чорнові записи.

Крім того протягом поточного року Національна поліція області розпочала досудові розслідування у 64 кримінальних провадженнях за ст.203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом). Під час них виявили та припинили діяльність 113 гральних закладів. З них вилучили 805 одиниць грального обладнання та 87 тис гривень.

Останній обшук Дніпровська місцева прокуратура провела в гральному закладі в центрі міста 13 жовтня 2020 року.

Також правоохоронці перевірили діяльність 227 АЗС. У підсумку припинили діяльність 154 незаконних заправок та відкрили 64 кримінальних провадження. 2 справи вже у суді.

Наприклад, під час досудового розслідування у кримінальному провадженні №42019040000000225 оголосили підозру шістьом посадовим особам з ТОВ «Енергоекогруп». Їх судитимуть за незаконне привласнення та розтрату скрапленного газу ПАТ «Укрнафта» та АТ «Укргазвидобування», призначеного для потреб населення на загальну суму 4 мільйони 589 тисяч гривень.

Не дивлячись на це, у деяких ЗМІ поширюють інформацію про причетність Дніпропетровської прокуратури до незаконного бізнесу. Самі ж прокурори відкидають звинувачення та стверджують, що вони недостовірні та дискредитуючі. На думку правоохоронців їх публікують з метою тиску на них.

«У разі, якщо у вас є інформація про діяльність незаконних колл-центрів, ігрових автоматів, АЗС або про причетність правоохоронців до функціонування вказаних закладів, просимо звертатися на гарячу лінію обласної прокуратури», — звернувся до мешканців Дніпропетровщини Сергій Волочій, прокурор відділу нагляду за територіальними органами поліції Дніпропетровської прокуратури.

Телефон гарячої лінії Дніпропетровської обласної прокуратури: (056) 718-14-55.

Раніше ми писали, що прокуратура Дніпропетровської області заявила про тиск на слідство.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: