Дніпропетровська торгово-промислова палата допоможе перевірити надійність потенційних партнерів

14 жовтня 2020 о 20:15 - 1971

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Дніпропетровська торгово-промислова палата допоможе перевірити надійність потенційних партнерів

Дніпропетровська торгово-промислова палата допоможе вирішити найбільш поширену проблему для підприємців – перевірку надійності його потенційних партнерів, повідомляють у організації.

«Більшість представників бізнесу мають проблему з пошуком достовірної інформації щодо потенційного бізнес-партнера (контрагента). Але саме така інформація дозволяє уникнути проблем під час імпорту/експорту продукції за кордон або її продажу на вітчизняному ринку.

Навіть постійного контрагента варто перевіряти раз на 2–3 місяці. Але якщо є дані, що ситуація в його бізнесі/структурі власності змінилася, то верифікація повинна бути більш часта й ретельна», – зазначають в торгово-промисловій палаті.

Дніпропетровська ТПП, маючи партнерів в Україні та за кордоном, впродовж багатьох років спеціалізується на комплексній перевірці благонадійності компаній та фізичних осіб.

Саме комплексна перевірка дозволяє зібрати достовірну інформацію про ділового партнера або постачальника, з’ясувати його реальний фінансовий стан, можливу участь у сумнівних операціях, причетність до бізнес-структур, що можуть перебувати під юридичними санкціями та інше.

В залежності від країни, зазвичай підприємці отримують наступні дані при перевірці контрагента в результаті комплексної перевірки:

1.Довідку про компанію: інформація з офіційного бізнес-реєстру країни (законодавчо встановлена мінімальна її частина: назва компанії, номер та дата реєстрації, статус (активний, в стадії банкрутства, інше).

2.Розгорнуту інформацію про потенційного партнера:
– реєстрова інформація (правова форма; дата заснування; номер реєстраційного запису, статус компанії (активна, в процесі реорганізації, банкрутства тощо);
– фінансова інформація (статутний капітал, оборот, нерухомість, актив, пасив, банки, платежі);
– маркетингова інформація (засновники, акціонери, дані про керівництво, сфера діяльності, чисельність працівників, інформація про нових і діючих партнерів, контрагентів);
– індекс платоспроможності;
– оцінка ризику комерційного співробітництва з партнером;
– оцінка платоспроможності боржника та можливості повернення заборгованостей;
– оцінка підприємницьких ризиків;
– результати перевірки постачальників;
– інформація щодо можливостей розширення співробітництва;
– аналіз і оцінка при страхуванні фінансових та експортних ризиків.

У відкритому доступі існують ресурси, які дозволяють своїми силами отримати інформацію про контрагентів і зважити ризики невиконання ними в майбутньому договору: відкриті реєстри, сайти-агрегатори, платні інформаційні бази даних. Але там дані не завжди коректні – інформація може бути застарілою, важливі документи прихованими.

Дніпропетровська торгово-промислова палата працює не тільки з відкритими джерелами інформації, але й з закритими, такими, які не доступні замовнику.

За інформацією щодо надійності потенційного партнера можна звертатися до управління зовнішньоекономічних зв’язків Дніпропетровської торгово-промислової палати за тел.: (056)374-94-09 (12), members@dcci.org.ua, Новіков Віталій.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: