«Дніпропетровська область має велике майбутнє», – Зеленський

27 серпня 2020 о 14:20 - 13898

adminadmin


«Дніпропетровська область має велике майбутнє», – Зеленський

26 серпня у презентації стратегії розвитку Дніпропетровщини взяв участь Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки.

«Дніпропетровщина – унікальний регіон, який має великий потенціал і може стати місцем сили всієї України, – сказав Президент України Володимир Зеленський. – Наша країна буде сильною, тільки коли кожен край рухатиметься вперед у своєму розвитку. Дніпропетровська область має велике майбутнє у багатьох сферах. Її сильні сторони – гірничо-видобувна промисловість, металургія, аграрна та харчова галузі. Але мрію, аби мій рідний край став космічним мозком і серцем не тільки України, а всієї Європи. Маємо Південмаш, на якому працюють фахівці із унікальними знаннями та досвідом. Держава завжди їх підтримуватиме».

Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко представивТОП-5 найперспективніших прєктів: будівництво міжнародного аеропорту «Дніпро», реконструкція стадіону «Металург» у Кривому Розі, модернізація обласної філармонії та створення Офісу євроінтеграції у Дніпрі, облаштування екопарку в Новомосковському районі.

«Розробили довгостроковий план розвитку області, в якому врахували всі її точки розвитку. Так, Дніпропетровщина – потужний промисловий регіон, який дає близько 10% ВВП. Тож серед найболючіших проблем – екологія. Тому цей напрямок – у наших пріоритетах. – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Ставимо амбітні цілі, які досягатимемо крок за кроком. Це і відродження космічної галузі та пам’яток культури, і розвиток зеленої металургії та туризму. Окремий пункт – оновлення автошляхів. Дороги – драйвер економічного зростання. Вони мають бути якісними та безпечними».

Реалізувати проєкти планують протягом 2021-2027 років при залученні коштів із обласного та державного бюджетів, дорожнього фонду, різних грантів тощо.

Також, на заході був представлений кандидат у мери Дніпра від «Слуги народу» – головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко, який пообіцяв прикласти всі зусилля, аби життя у Дніпрі було гідним.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: