Дніпропетровщину зв’яже з морем прямий потяг

21 квітня 2021 о 16:30 - 4550

Avataradmin


Дніпропетровщину зв’яже з морем прямий потяг

Укрзалізниця прислухається до звернень пасажирів і з 27 квітня 2021 року відновлює пряме щоденне залізничне сполучення між Кривим Рогом та Одесою.

Про це повідомляють на сайті перевізника.

Вже напередодні травневих свят жителям Кривого Рогу стане набагато легше й вигідніше дістатися морських курортів Одеського регіону, адже перший рейс у південному напрямку відбудеться вже 27 квітня 18:10. До перлини у моря потяг прибуде о 06:36.

У зворотному напрямку рейс з Одеси 28.04 о 20:20, прибуття до Кривого Рогу о 10:10 ранку.

“У перевезенні будуть задіяні до п’яти причіпних фірмових купейних вагонів. На дільниці П’ятихатки — Одеса — П’ятихатки вагони курсуватимуть у складі поїзда №53/54 Дніпро — Одеса. Відповідно, на дільниці П’ятихатки — Кривий Ріг вони будуть окремим поїздом”, – йдеться у повідомленні.

Незважаючи на те, що Укрзалізниця додає можливостей для безпечних подорожей під час травневих свят, вона вкотре наголошує, що суворо стежитиме за дотриманням карантинних вимог у поїздах і на вокзалах. Також залізничний перевізник звертається до пасажирів із проханням обов’язково повідомляти про випадки неналежного носіння масок або відмови від них з боку інших пасажирів або співробітників Укрзалізниці.

Раніше ми повідомляли про те, що для чого “Укрзалізниця” на Дніпропетровщині спалила пасажирський вагон.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: