Дніпропетровщину відзначили за втілення ініціативи «Відкритий Уряд»

15 січня 2022 о 10:35 - 10309

EditorEditor


Дніпропетровщину відзначили за втілення ініціативи «Відкритий Уряд»

На Дніпропетровщині продовжують втілювати ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд». За значний внесок у її впровадження та розвиток область отримала відзнаку на саміті у Кореї.

Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

«Основна мета ініціативи – впровадження технологій електронного врядування та демократії. Дніпропетровщина втілює масштабний проєкт найактивніше. Зокрема, запровадила регіональний віртуальний офіс електронних адмінпослуг», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.

За його словами, нині Дніпропетровщина – єдина область країни, де технології електронного урядування впроваджені у ЦНАПах всіх громад. До системи «Віртуального офісу» підключені 63 Центри. У ній працюють понад 560 адміністраторів та більш ніж 720 інших надавачів адмінпослуг. Зареєстровані понад 2 млн адміністративних справ та 10 тис особистих кабінетів.

Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» передбачає, насамперед, доступ населення до інформації у форматі відкритих даних, впровадження системи електронних послуг, петицій та звернень.

Також “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: