Дніпропетровщина та Казахстан посилили співпрацю

06 липня 2021 о 20:00 - 3705

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Дніпропетровщина та Казахстан посилили співпрацю

В Дніпропетровській обласній раді відбулось підписання меморандуму про співпрацю між облрадою та Карагандинським обласним масліхатом.

Про це повідомляє Дніпропетровська облрада.

Під час зустрічі першого заступника голови облради Геннадія Гуфмана, Повноважного Посла Республіки Казахстан в Україні Дархана Калетаєва, секретарів Карагандинського обласного та Теміртауського міського масліхатів, радника Посольства Казахстану в Україні та представників Дніпропетровської облради, сторони визначили теми обопільної зацікавленості.

Зокрема, це можливість подальшої співпраці задля створення спільних інвестиційних проєктів на Дніпропетровщині та в Казахстані із залученням технологічного, наукового та кадрового потенціалу обох сторін.

«Така взаємодія – дуже важлива, і я переконаний, що розширення та поглиблення партнерства піде на користь як Дніпропетровщині, так і Республіці Казахстан. Протягом останніх років наші країни плідно співпрацюють в межах зовнішньоекономічної, а також культурної діяльності. Завдяки активному політичному діалогу було досягнуто міжнародної співпраці високого рівня, який підтверджує важливість українсько-казахстанських відносин для обох наших країн. Сподіваюся, що співпраця розвиватиметься й надалі, це і є основною метою сьогоднішнього підписання меморандуму», — виступив перший заступник голови облради Геннадій Гуфман.

Під час зустрічі присутнім був представлений інвестиційний путівник та інтерактивна карта, на яких зібрані ресурси капітальних та інвестиційних пропозицій від регіону.

«На Дніпропетровщині, а саме у Кам’янському, колись навчався і працював перший Президент Республіки Казахстан Нурсултан Назарбаєв. Тому цей візит до області для нас цікавий та важливий. Казахстан має багато спільного з Україною, в майбутньому ми б хотіли посилювати економічне партнерство. Я певен, що той фундамент співпраці, який закладався роками, зміцнюватиметься й надалі на знак розвитку наших відносин», — заначив Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Дархан Калетаєв.

Сторони також домовились про обмін діловою інформацією, даними про товари і ринки, спільний моніторинг сфер, які цікавлять бізнес на території обох країн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: