Дніпропетровщина пропонує для малої і великої приватизації 28 об’єктів

28 травня 2021 о 14:30 - 1487

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Дніпропетровщина пропонує для малої і великої приватизації 28 об’єктів

Дніпропетровщина пропонує 28 об’єктів для малої і великої приватизації.

Про це повідомляє Finance.ua.

«На сайті Фонду державного майна ви можете побачити 28 об’єктів малої і великої приватизації. Це і гірнично-хімічна компанія, і Дніпропетровський електровозобудівний завод… Це потужні об’єкти для інвестування і розвитку», — зазначив Лукашук.

Серед регіональних ініціатив, цікавих інвесторам, він виокремив реконструкцію універсального видовищно-спортивного палацу «Метеор», яку планують розпочати наступного року. Ще одна ініціатива — будівництво холодильника з регульованим газовим середовищем. Холодильний термінал матиме об’єм 5 тис. тонн для зберігання агропромислової продукції.

Лукашук також зазначив, що Дніпропетровщина забезпечує 10% ВВП і є на першему місці серед регіонів за обсягами інвестицій.

27 травня у Дніпрі проходить Міжнародний інвестиційний форум «UkraineInvest Talks Dnipro», спрямований на популяризацію інвестиційного середовища в регіонах України. Серед ключових тем — інвестиційна політика та розвиток регіонів, інвестиційні стимули для проєктів зі значними інвестиціями, досвід інвесторів, побудова «інвестиційних мостів» між українськими регіонами та світом.

Захід UkraineInvest Talks: Dnipro організовано урядовим Офісом із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest спільно з міською радою Дніпра та Агентством розвитку Дніпра в партнерстві з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: