Дніпропетровщина – одна з найактивніших областей у сфері надання електронних послуг підприємцям

24 травня 2021 о 18:00 - 591

AvatarVirsavia Gonchar


Дніпропетровщина – одна з найактивніших областей у сфері надання електронних послуг підприємцям

На Дніпропетровщині отримати адмінпослуги стає простіше завдяки новим ЦНАПам.

Про це під час публічного звіту розповів заступник голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іван Начовний.

«Дніпропетровщина – одна з найактивніших областей у сфері надання електронних послуг підприємцям. Майже 4,4 тис мешканців регіону цьогоріч оформили ФОП онлайн», – зазначив Іван Начовний.

У 2021 році на Дніпропетровщині відкрили 15 нових ЦНАПів та філій. Три з них запрацювали у травні – у Роздорській, Девладівській та Личківській громадах. Загалом в області 126 «точок доступу» – офісів ЦНАПів, їх філій, віддалених робочих місць, мобільних Центрів надання адмінпослуг.

«Плануємо відкрити ще 12 ЦНАПІв. Розширюємо мережу, аби зробити адмінпослуги ще доступнішими – і у містах, і у віддалених селах», – підкреслив Іван Начовний.

29 громад Дніпропетровщини подали заявки на отримання субвенції з держбюджету. Вона – на розвиток мережі ЦНАПів: створення нових Центрів, реконструкцію існуючих або закупку обладнання.

За традицією, кілька разів на рік в ЦНАПах регіону проходять флешмоби. У День вишиванки адміністратори зустрічали відвідувачів у національному вбранні. Сьогодні стартував новий флешмоб – до Дня захисту дітей.

До 1 червня включно у ЦНАПах збиратимуть необхідні для дітей речі. Іграшки, книжки, канцтовари, засоби гігієни. Потім їх передадуть до інтернатів, багатодітних сімей або родин у скруті, до дитячих відділень лікарень.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: