Дніпро-1 розгромно програв Руху та опустився на останню сходинку чемпіонату

14 грудня 2020 о 14:30 - 5547

Avataradmin

12 грудня Рух обіграв СК Дніпро1 в 13му турі УПЛ. “Битва за життя” останніх команд прем’єр-ліги завершилась розгромною перемогою львівської команди з рахунком 4:1.

Вже на 4 хвилині м’яч влетів у ворота гостей. Валерій Федорчук з лінії штрафного майданчика увігнав круглого майже в дев’ятку без шансів для Сарнавського 1: 0. На 24 жовточорні могли збільшити свою перевагу, але Сарнавський і стійка врятували СК Дніпро1 після удару Клімчука і рикошету від Логінова. А ось на 36-й підопічні Івана Федик зміцнили свою перевагу. Валерій Федорчук оформив дубль, замкнувши подачу зі штрафного. Хавбек Руху випередив Сарнавського і вразив порожній кут. Ще до перерви у ворота підопічних Йовічевича влетів і третій гол. Микола Кухаревич прийняв м’яч в штрафній, а другим дотиком вразив дальню “дев’ятку”, забивши свій перший м’яч в УПЛ.

Після перерви підопічні Йовічевича не вражали, обмежившись кількома напівмоментами. Рух іноді був ближче до четвертого м’яча, ніж СК Дніпро-1 до голу престижу. Однак один із стандартів все ж приніс успіх гостям – Сваток переправив м’яч у ворота після подачі зі штрафного. Але тут же контратака господарів призвела до четвертого м’яча – Клімчук забивав уже в порожні ворота.

У підсумку, 4: 1 – львів’яни в останньому матчі року здобули першу перемогу в чемпіонаті і піднялися з останнього місця. Тепер там опинився якраз СК Дніпро-1 – команда Йовічевича з 8-ма очками буде зимувати аутсайдером УПЛ.