Дніпро-1 на останніх хвилинах втратив нічию з Шахтарем

29 листопада 2020 о 16:40 - 1907

Підопічні Луїша Каштру зуміли оформити єдиний забитий м’яч за дві хвилини до фінального свистка (1 : 0). За підсумками матчу Шахтар зберіг 2 місце, а команда з Дніпра опустилася на 11 сходинку.

Чергова невдача на міжнародній арені повинна була бути мотивуючою до поєдинку 11го туру української Прем’єрліги для донецького Шахтаря. Чинний чемпіон національної першості на поле ДніпроАрени зустрічався з дніпровським Дніпром1, який в листопаді не зумів підтримати низку вдалих поєдинків з минулого місяця, які проходили на тлі приходу Ігоря Йовічевіча на пост головного тренера команди.

Однак перший тайм матчу на ДніпроАрені не показав особливого прагнення «гірників« до зміни невдалих тенденцій останнього часу. Шахтар виступав в нехай і ослабленому, але все ж бойовому, складі, але не зміг створити біля чужих воріт жодної вірної можливості для забитого м’яча. Дальні удари від Тете і постріл зі штрафного від Майкона ось і все, що запропонували гості за стартові 45 хвилин.

Шахтар залишався передбачуваний в атаці по ходу всього другого тайму, але все одно ніс потенційну загрозу чужих воріт. Дніпро1 місцями занадто сильно втискався в свої володіння, що дозволяло донеччанам мати шанси забити свій гол. Однак реалізації від Фернандо в позиції форварда глядачі так і не дочекалися.

І все ж, Шахтар зумів вистраждати власний успіх. Забитий м’яч колективу Каштру принесла невдала спроба перехоплення прострілу Сіпріано з лівого флангу досвідченим Кравченко, після чого Тете зумів у дотик вразити дальній нижній кут. Гра велася до першого забитого, та й часу у господарів на порятунок не залишалося.

У наступному турі донецький Шахтар зіграє домашній поєдинок проти закарпатського Миная, а Дніпро1 відправиться в Запоріжжя на гостьовий матч проти луганської Зорі.