ДМЗ нарощує виробництво після довгого простою

11 листопада 2020 о 12:20 - 1613

Євген ОхайнийЄвген Охайний


ДМЗ нарощує виробництво після довгого простою

Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) у жовтні 2020 року виробив 22 тис. т прокату, що відповідає рівню серпня-вересня поточного року. Після тривалого простою через ремонт і модернізацію це лише п’ятий місяць роботи підприємства, пише сайт gmk.center.

У жовтні 2019 року ДМЗ заявило про тимчасове зупинення виробничих потужностей для їх модернізації. Причина була в погіршенні ринкового попиту на сталь. Після більш як півроку простою, комбінат почав завершувати ремонт та готуватися до запуску виробничих ліній та потужностей.

Загалом від початку року вироблено 94 тис. т прокату, 119 тис. т сталі, 111 тис. т чавуну, тоді як в аналогічному періоді минулого року – 427 тис. т прокату, 511 тис. т сталі, 492 тис. т чавуну.За підсумками 2019 року ДМЗ скоротив виробництво прокату на 43% в порівнянні з 2018-м – до 449 тис. т.

Дніпровський металургійний завод – металургійні підприємство повного циклу, яке входить до групи DCH А. Ярославського з 2018 року. Завод виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник і рейки.

Основна продукція підприємства – квадратна заготовка, яка поставляється до Туреччини та Єгипту. Швелер, який має широку географію експорту: країни Європи, Азії, Африки. А також чавун, його експортують переважно до Туреччини.

Раніши ми писали, що Дніпровський меткомбінат залишився без доменної печі ДП-1М, а також про те, що ще один металургійний гігант зіпсував екологію Дніпропетровської області на мільйони гривень.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: