Дмитро Ярош пригрозив дніпрянам людьми з бойовим досвідом, якщо не виберуть Філатова

24 вересня 2020 о 16:00 - 4440

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Дмитро Ярош пригрозив дніпрянам людьми з бойовим досвідом, якщо не виберуть Філатова

Ексочільник Політичної партії «Правий сектор», співзасновник Громадської організації «Державницька ініціатива Яроша» (ДІЯ) Дмитро Ярош вважає, що в умовах війни з Росією обирати міським головою Дніпра слід Бориса Філатова на другий термін.

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

«Борис Альбертович, геть, не ідеальна людина, але «хто з нас не без гріха». Філатов- росіянин за національністю, але є українським патріотом, що в умовах Війни з Росією є величезним плюсом…» – написав Ярош дослівно.

У разі ж, якщо Україну «змусять бути покірною рабинею закордонних «панів» на «демократичних виборах», то, як висловився Дмитро Ярош:

«що ж… бойовий досвід у нас є. Добровольці знову підуть у бій… До цього ми завжди готові!

І зброя у нас – доглянута і почищена».

Редакція газети «Лица» звернулася за коментарем до члена проводу Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Правий сектор» Петра Грицаюка. Він повідомив:

«Насправді, Дмитро Ярош – зрадник патріотів. Не задарма він дав наказ «Правому сектору» не балотуватися на місцевих виборах у 2015 році. Він фактично розвалив «Правий сектор», а тепер Геннадій Корбан розказує в інтерв’ю проросійській «Странє», що «партія українських патріотів «Укроп» набрала на тих виборах феноменально багато голосів. Як сказав цей бізнес-партнер Філатова (не ясно щодо якої території): «Ми взяли 7,5%, що стало несподіванкою навіть для мене».

Провідник патріотів виявився «провідником вагона», який вивіз у владу «Укроп». Тож  Ярошу слід казати не «Філатов у кращий бік змінив своє рідне місто», а – Філатов у кращій бік змінив добробут родини Яроша.

До речі, не лише Філатов.

У цьому дописі в Фейсбуці Дмитро Ярош знову згадав про «начищену зброю». Яку після «демократичних виборів» готовий застосувати. Нагадаю йому 2018-й рік. До цього він три роки «чистив зброю» проти «політичного бариги», а потім отримав від того іменний пістолет «Форт» і замовк».

Подібний до цього пістолет Ярошу вручив Петро Порошенко

Борис Філатов надав Дмиру Ярошу свою дачу для святкування весілля дочки

 

Нагадаємо, ранвше Дмитро Ярош висловив підтримку адвокату Корбана на довиборах в Дніпрі в 2016-м.

Бійці «Української добровольчої армії Дмитра Яроша» за гроші організували напад і вилили кислоту на херсонську антикорупціонерку Катерину Гандзюк. Невдовзі жінка померла.

Депутати Дніпровської міської ради, які останніми місяцями стали представниками партії Філатова «Пропозиція», та депутати із створеної вже після виборів (дніпряни за неї не голосували) фракції проросійської партії «ОПЗЖ» голосують на сесіях разом.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: