Для роботодавців Жовтих Вод провели онлайн семінар щодо матеріальної допомоги

24 грудня 2020 о 17:25 - 1499

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Для роботодавців Жовтих Вод провели онлайн семінар щодо матеріальної допомоги

Заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Віра Карпова провела для роботодавців міста інформаційно-роз’яснювальний онлайн семінар за допомогою комунікаційного сервісу Zoom.

Про це повідомив Дніпропетровський обласний центр зайнятості.

Участь у заході взяли підприємства, які мають найманих працівників та вид економічної діяльності яких не входить до переліку видів економічної діяльності щодо яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи.

Під час заходу роботодавці дізналися, в який термін необхідно подати заяву та пакет необхідних документів до служби зайнятості, щоб отримати матеріальну допомогу; обговорили умови та порядок отримання допомоги для збереження робочих місць найманих працівників.

Дізналися про послуги державної служби зайнятості в умовах карантину, переглянули презентацію покрокової інструкції отримання одноразової допомоги та отримали вичерпні відповіді на хвилюючі запитання.

До відома: станом на 23 грудня 2020 року керівництвом Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості були прийняті позитивні рішення щодо надання одноразової матеріальної допомоги 17 роботодавцям м. Жовті Води для 232 найманих працівників.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: