Для підприємців створили спеціальну настільну гру, яка навчить виходу на зовнішні ринки

20 січня 2021 о 14:22 - 967
Для підприємців створили спеціальну настільну гру, яка навчить виходу на зовнішні ринки

Дніпропетровська торгово-промислова палата (ДТПП) пропонує  представникам малого та середнього бізнесу покроково вивчати стратегію виходу на зовнішні ринки, просто граючи в настільну гру з колегами.

Настільна гра «Як експортувати до Канади» — це інноваційна розробка фахівців проєкту CUTIS, з яким ДТПП плідно співпрацювала 3 роки. Тепер експортери Дніпропетровщини мають можливість в сучасній ігровій формі розпочати свою експортну подорож до Канади і отримати інформацію щодо специфіки експортної діяльності.

Спеціалісти CUTIS взяли за основу  класичну гру «Монополія» і максимально адаптували під потреби українського бізнесу. І тепер гравці – представники вітчизняного бізнесу мають можливість пройти всі основні кроки, які повинен зробити український експортер на шляху до Канади. А кроків чимало – треба провести дослідження ринку, підготувати експортну стратегію та втілити її у життя. Від правильності ваших рішень залежить успіх вашого бізнесу. Основні кроки виходу на міжнародні ринки є універсальними, тому гра стане в нагоді компаніям, які замислюються про завоювання будь-якого зовнішнього ринку.

За інформацією та консультаціями  щодо експорту звертайтеся до Центру підтримки експорту при Дніпропетровській ТПП. Ми на зв’язку! Телефонуйте (056) 374-94-10 (09, 12) або пишіть  export@dcci.org.ua

Нагадаємо, для українських малих та середніх підприємств підготували безкоштовний посібник з експорту до Канади.

Поділитися: