Для мешканців Томаківки реконструювали центральний парк селища

03 листопада 2020 о 17:55 - 3203

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Для мешканців Томаківки реконструювали центральний парк селища

У Томаківці в межах обласного проєкту «Територія комфорту» реконструювали центральний парк.

Про це повідомляє пресслужба ДніпроОДА.

На облаштування парку із обласного бюджету виділили 16 млн грн. По периметру паркової зони розставили смітники та лавки. Пішохідні доріжки викладені тротуарною плиткою.

«Для мешканців області реконструюємо та будуємо об’єкти за регіональним проєктом «Територія комфорту». Сучасні зони відпочинку – парки, сквери, бульвари створюємо, аби жителі Дніпропетровщини могли прогулятися з родиною, зустрітися із друзями. Не забуваємо про й про людей з інвалідністю. У Кривому Розі триває облаштування другого в області інклюзивного майданчика, – зазначив очільник ДніпрОДА Олександр Бондаренко. – А в Томаківці майже два гектари старого скверу перетворили на затишний парк. Там можна займатися різними видами спорту. Для дітей – одразу три ігрові зони».

На території парку висадили кущі троянд, барвінку, ялівцю, пузироплідники, дерени, берези липи, туї та ялини. Посіяна газонна трава – зеленіє густим килимом. Молодий газон вже навіть встигли покосити. На спортивних та дитячих майданчиках – спеціальне нетравматичне гумове покриття.

«Парк, навіть ще коли він повністю не був завершений, став улюбленим місцем жителів Томаківки. Зараз місцеві тут гуляють до пізнього вечора. Люди похилого віку відпочивають на лавках. Малеча бавиться на гойдалках та гірках, – розповів голова Томаківської ОТГ Іван Калашник. – На футбольному міні-полі проводили перші тренування вихованці місцевої ДЮСШ. Кажуть, дуже сподобалося професійне покриття».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: