«Дихати нічим». У Дніпрі мітингували проти викидів металургійного заводу

25 серпня 2021 о 16:30 - 9638

Регіна ОрловаРегіна Орлова


«Дихати нічим». У Дніпрі мітингували проти викидів металургійного заводу

У Дніпрі мітингували жителі проспекту Івана Мазепи та прилеглих до нього вулиць. Вони вийшли під стіни Дніпропетровської обласної державної адміністрації через викиди заводу ДМЗ.

Про це повідомляє Суспільне. 

На мітинг зібралися близько 60 людей.

Мітингувальники кажуть, прийшли, аби обласна влада звернула увагу на викиди, якими Дніпровський металургійний завод забруднює місто.

На мітинг люди вийшли з плакатами. Один з організаторів заходу — Дмитро Мелешко, зазначає, проблему з забрудненням намагаються вирішити рік.

“Ми вже рік боремося проти цього, але жодних результатів. Тобто у нас був один мітинг, після цього ми проводили свою роботу та дії”, – каже організатор мітингу.

Наприклад, продовжує Дмитро, домоглися того, аби міністерство екології повернуло підприємству погоджувальні документи щодо ліміту на викиди забруднення у повітря.

Цього разу під час мітингу до людей вийшов заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Максим Беспальчук.

“Сьогодні було запропоновано зібрати всі організації, які задіяні у процесі, запросити міську раду Дніпра, запросити представників обласної ради, громадськості, підприємства забруднювача “ДМЗ”. Для того, щоб за одним столом розібратися, почути. І відштовхуючись від цього ухвалювати рішення, що робити далі”, – сказав посадовець.

Тим часом Дмитро Мелешко каже, якщо круглий стіл не надасть рішень екологічної ситуації, то мітинги проводитимуть щотижня.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: