Десантник з Дніпра загинув у зоні ООС

12 січня 2022 о 15:45 - 3199

EditorEditor


Десантник з Дніпра  загинув у зоні ООС

У зоні проведення Операції об’єднаних сил загинув боєць 25-ї Повітряно-десантної бригади Ілля Супрун.

Про це повідомила родичка загиблого Анна Кириченко у Facebook. Як написала Анна, Ілля Супрун був їй племінником і хрещеником.

Ілля Супрун підірвався на невідомому вибуховому пристрої під час відновлення мінного поля на Донеччині. У прокуратурі розпочали розслідування за фактом недбалого ставлення до служби.

Загиблий боєць жив у Дніпрі.  Навчався у Дніпровському ліцеї інформаційних технологій. Пізніше закінчив Національну академію сухопутних військ імені Сагайдачного. Проходив службу у 25-й повітрянодесантній Січеславській бригаді.

“Талановитий, гарний юнак. Мій герой. Наш герой. Герой України. Я не знаю, що сказати. Я збиралася силами цілий день, щоб це написати”, — пише Кириченко.

ВСУ зазнали втрат на Донбасі два дні тому, 10 січня. Тоді повідомили, що двоє українських військових підірвалися на невідомому вибуховому пристрої. Поранення виявилися несумісними із життям. За фактом події прокуратура розпочала розслідування через недбале ставлення до військової служби. Військові підірвалися поряд із селом Крута Балка Донецької області під час відновлення мінно-вибухових загороджень.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: