Держпраця та ДПС починають вести “боротьбу” з незадекларованими співробітниками

01 липня 2021 о 20:00 - 2700

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Держпраця та ДПС починають вести “боротьбу” з незадекларованими співробітниками

Починаючи з 1 липня управління Держпраці разом з податковою службою розпочинають “боротьбу” по виявленню незадекларованих працівників на підприємствах.

Такою новиною поділили у Держпраці.

В повідомлені зазначили, що в цьому році управління Держпраці та податкова служба за новим механізмом будуть стимулювати роботодавців та підприємства аби запобігти неофіційне працевлаштування працівників.

Перехід від не офіційно оформлених працівників до задекларованих буде поділено на два етапи: 1. надання держустановами інформації, щодо ризиків не декларувати працівників;  2. компанії, які будуть продовжувати ухилятись від офіційного працевлаштування робітників, мають потрапити до високого ризику інспектування її.

Напередодні управлінням Держпраці була проведена інформаційна компанія більш ніж 60 тисяч роботодавців з ризиків незадекларованих робітників та переваги з офіційно влаштованих працівників.

У Держпраці зазначили, що на підставі чинного законодавства в тих підприємствах де будуть виявлені не оформлені працівники будуть штрафувати – 60 тис. грн. за кожного незадекларованого працівника.

Якщо буде виявлено повторне порушення упродовж двох років, штраф за порушення складе вже 180 тис. грн.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: