Державний телеканал “Дом” розширив своє мовлення в Криму та на Донбасі

04 березня 2021 о 12:30 - 1309

AvatarVirsavia Gonchar


Державний телеканал “Дом” розширив своє мовлення в Криму та на Донбасі

Державний телеканал “Дом” із 1 березня збільшив свою присутність як у Криму, так і на Донбасі, вийшовши на супутник Astra і включивши 10 нових передавачів. Відтепер кожен охочий з легкістю зможе побачити прямий ефір телеканалу “Дом”.

Про це повідомляє пресслужба телеканалу.

“Дом” — державний цілодобовий розважально-інформаційний телеканал держпідприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” (до складу якого також входить телеканал UATV).

З 1 березня на Луганську область працюють п’ять передавачів, на Донецьку — сім, а на Крим — шість. Загалом їх 18. Завдяки цьому “Дом” бачать майже всі міста тимчасово окупованих територій.

“Із 1 березня ми вийшли на супутник Astra, тому що іншим способом до Криму сигнал, на жаль, доставити дуже складно. До того ж 30% населення споживає контент саме через супутник. Також ми присутні й активно розвиваємося на діджиталплатформах. Таким чином кількість наших потенційних глядачів зростає в рази”, — розповіла генеральний директор ДП “МПІУ” Юлія Островська.

Що стосується UATV, який також входить до “Мультимедійної платформи іномовлення України”, з 1 березня канал реформується — стає російськомовним.

“Україна бере на себе лідерську роль для всього світу з виробництва російськомовного, адекватного, журналістського, неупередженого контенту. Фактично це конкуренція “Останкіно” і їхньому RT. Зараз буде більше уваги до UATV російською мовою. Не виключаю, що колись з’явиться UATV іншими мовами, стратегічно важливими для нашої країни. Однак для нас сьогодні стратегічний регіон присутності — це колишній Радянський Союз і аудиторії, які отримують сигнал з телевежі “Останкіно”, – сказав шефредактор телеканалу Олексій Мацука.

Пов’язує обидва канали МПІУ завдання доносити правду про Україну — показати справжню позицію влади, реалії того, що відбувається в світі, всередині країни і на тимчасово окупованих територіях.

Також ми писали: Порошенко викупив телеканал «Прямий» у Макеєнка.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: