Держава пропонує фінансову допомогу власникам бджолосімей

10 вересня 2020 о 19:30 - 6541

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Держава пропонує фінансову допомогу власникам бджолосімей

До 1 жовтня поточного року фізичні особи та суб`єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, можуть подати документи до органів місцевого самоврядування для отримання дотації.

Про такі можливості повідомляють на офіційному сайті Царичанської об`єднаної територіальної громади Дніпропетровської області.

Дотація надається на безповоротній основі громадянам та підприємствам за наявності в поточному році від 10 до 300 бджолосімей – по 200 грн за бджолосім’ю. У разі наявності більше 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60 тис грн. одному отримувачу.

Для отримання дотації потрібно подати наступні документи:

-копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
-копію рішення про державну реєстрацію потужності;
-копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб`єкти господарювання);
-копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
– копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
– довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб`єкти господарювання ) ;
– копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб`єкти господарювання, які є юридичними особами);
-довідку , видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Органи місцевого самоврядування до 10 жовтня складають відомість фізичних осіб та суб`єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і мають право на отримання дотації за бджолосім’ї. Відомість надається Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації (пр.О.Поля ,1 м.Дніпро ,49000).

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: