Де в Дніпрі зробити біометричний паспорт і скільки це коштує

21 листопада 2020 о 17:00 - 4175

verasta3verasta3


Де в Дніпрі зробити біометричний паспорт і скільки це коштує

Пандемія коронавірусу дала чітко усвідомити, що не варто відкладати плани і цілі в довгий ящик. Адже в будь-яка їх реалізація дійсно може стати до неможливою.

Багато людей мріють про подорожі за межі власної країни. Однак тепер необхідно почекати. У будь-якому випадку карантин не буде вічним і ви зможете відправитися куди душа забажає. За умови, якщо у вас є біометричний паспорт, звичайно ж.

У когось цей паспорт вже є, а хтось про нього тільки чув, але планує отримати.

Біометричний паспорт – документ, що засвідчує особу і громадянство власника при перетині кордонів держав і перебування за кордоном. В нього вбудована спеціальна мікросхема, що містить фотографію власника, а також його дані. Процес його оформлення досить простий, в Дніпрі навіть зареєструватися можна онлайн, через сервіс Державної міграційної служби або через портал послуг iGov.

Як оформити:

Підставою для отримання біометричного паспорту є тільки ваше бажання. Однак термін його дії залежить від віку: до 16 – на 4 роки, від 16 років – на 10.

Щоб оформити заявку на отримання, необхідно  звернутися в Державну міграційну службу, ЦНАП (центр надання адміністративних послуг) та інші компетентні організації. З собою потрібно мати пакет документів, на місці пройти сканування відбитків пальців, а потім перевірити правильність внесених даних в заяві-анкеті.

Список необхідних документів:

 • заява-анкета (друкується працівником, який приймає документи);
 • паспорт громадянина України (для осіб, які досягли 14-річного віку);
 • ідентифікаційний номер платника податків;
 • свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, якщо оформляється паспорт для виїзду за кордон вперше громадянину, який не досяг 14-річного віку;
 • документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати;
 • в разі оформлення паспорта дитині, яка не досягла дванадцятирічного віку, або людині, яка потребує термінового лікування за кордоном, що підтверджується відповідною довідкою лікувального закладу, може бути подана одна фотографія розміром 10х15 сантиметрів для внесення оцифрованого зображення особи шляхом сканування.

Про те, які документи необхідно подати в разі втрати або обміну біометричного паспорта, можна прочитати тут.

Скільки коштує

Жителі Дніпра, які вирішили обзавестися новим документом, повинні заплатити адміністративний збір, який розраховується як сума вартості послуги та вартості бланка.

Якщо ви бажаєте оформити паспорт за традиційні 20 робочих днів і в відділенні Державної міграційної служби, то це обійдеться вам в 682 гривні.

Терміновий паспорт, який оформляється за 7 робочих днів, буде коштувати 1.034 гривні.

У паспортному сервісі, який у Дніпрі знаходиться на вулиці Нірінберга, оформлення документів проходить швидше і зручніше, однак і ціни там вищі: за нетерміновий біометричний паспорт доведеться віддати 1.082 гривні, а за терміновий – 1.434 гривні.

Варто враховувати, що терміни оформлення біометричного паспорта можуть затягнутися з багатьох причин, так що якщо ви плануєте поїздку за кордон, подавайте документи за три місяці до бажаної дати, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

При оформленні нового паспорта можна залишити собі попередній паперовий закордонний паспорт, якщо він не прострочений.

Де оформити в Дніпрі

 • Біометричний паспорт можна оформити в будь-якому відділенні Державної міграційної служби України. У Дніпрі є кілька установ, які здійснюють такі послуги, і відділення паспортного сервісу, де ту ж операцію можна зробити набагато швидше.
 • Головне управління ДМС у Дніпропетровській області, вул. В’ячеслава Липинського, 7;
 • Індустріальне районне відділення, вул. Янтарна, 75а;
 • Амур-Нижньодніпровське районне відділення, вул. Кожум’яки, 17;
 • Новокодацьке районне відділення, вул. Курінна, 57;
 • Самарське районне відділення, вул. Космонавтів, 4;
 • Соборне районне відділення, пл. Шевченка, 7;
 • Центральне районне відділення, вул. Князя Володимира Великого, 34;
 • Чечелівське районне відділення, вул. Робоча, 22а;
 • Шевченківське районне відділення, пр-т Пилипа Орлика, 3.
 • Паспортний сервіс, вул. Нірінберга (Баумана), 10.
 • ЦНАП «Лівобережний», пр-т Слобожанський, 31д.

Нагадаємо, Національний банк дозволив відкривати банківський рахунок з цифровим паспортом.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: