Де можна отримати психологічну підтримку

03 березня 2022 о 18:00 - 3984

EditorEditor


Де можна отримати психологічну підтримку

В екстремальних умовах війни багато людей відчувають розгубленість та схильні впадати у відчай. Але це лише на користь ворогу. Тому важливо не тримати цей біль у собі, а звертатися по психологічну допомогу.

Як повідомляє Міністерство оборони України, з метою психологічної підтримки громадян України, які страждають від наслідків збройної агресії Росії, цілодобово працює безкоштовна інтернет-платформа психологічної допомоги «Розкажи мені».

Проект реалізується за підтримки Офісу Президента України, Міністерство охорони здоров’я України та Інституту когнітивного моделювання.

Якщо ви відчуваєте тривогу, панічні атаки, маєте ознаки депресії, залишайте заявку на платформі «Розкажи мені» та очікуйте зворотного зв’язку від фахівця. Для отримання допомоги потрібно коротко описати свій запит і надіслати заявку через сайт https://tellme.com.ua/.

Модератори платформи підберуть фахівця, і він якнайшвидше зв’яжеться з вами. Консультації проводяться безкоштовно в режимі онлайн.

Крім того, команда Інституту когнітивного моделювання у співпраці з кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені Богомольця та фахівцями проекту «Друг» розробила бот https://t.me/friend_first_aid_bot першої психологічної допомоги. Він стане в пригоді у перші години після травматичної події.
Також бот містить рекомендації щодо збереження психологічного здоров’я.

Аналогічну допомогу надає всеукраїнський рух психологічної допомоги “Крила братерства”.

У зверненні до співгромадян “Крила братерства” зазначають:

Якщо ви відчуваєте стрес, з яким не можете впоратися самі, або ви опинилися в нелегкому становищі і треба порадитися,- звертайтесь до нас! Наші кваліфіковані психологи, психотерапевти, консультанти з загальних питань допоможуть вам.
Стоїмо разом! Переможемо! Слава Україні!!!

Також “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: