ДБР cпіймало шахрая: ексчлена «Люстраційного комітету при Дніпропетровській облдержадміністрації»

14 січня 2022 о 11:35 - 2721

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


ДБР cпіймало шахрая: ексчлена «Люстраційного комітету при Дніпропетровській облдержадміністрації»

Також Андрій Немировський входив до складу «Штабу Національного захисту Днепропетровщини».

Працівники Державного бюро розслідувань викрили народного депутата України VIII скликання, члена депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», який обманом заволодів $17 тисяч. Нині він обіймає посаду позаштатного радника голови Держекоінспекції.

Про це повідомила пресслужба ДБР.

За даними «Української правди» йдеться про екснардепа Немировського Андрія Валентиновича, 23.09.1983 р.н.

Т.в.о. голови Державної екологічної інспекції України є Зубович Ігор Олегович.

Неміровський у 2014 входив у «Штаб Национального захисту Днепропетровщини» та «Люстраційний комітет при Дніпропетровській облдержадміністрації».

Газета «Лица» писала тоді, як він шахрайським шляхом, обіцяючи родичу допомогти пройти люстраційну перевірку за $15 тисяч, погодившись потім на $10 тисяч, отримав ці кошти.

«У біографії на офіційному сайті партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Немировський (№33 у партійному списку кандидатів у Верховну Раду) зазначив, що самотужки виховує сина.

Тим часом – навпаки – на сина він аліменти не платив, допоки не отримав судимість за ухилення від сплати аліментів на дитину, яку (судимість), як сказала Валентина Андріївна (родичка – авт.), з 2014 року з нього зняли», – писали «Лица».

Андрій Неміровський після обрання у 2014 в Верховну Раду по списку партії «Самопоміч» вступив у президентську фракцію «Блок Петра Порошенка».

«За попередньою інформацією, екснардеп пообіцяв допомогти громадянину, який діяв в інтересах аграрного підприємства. Він гарантував, що за $17 тисяч «вирішить питання» щодо отримання позитивного висновку оцінки впливу на довкілля Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Під час першої контрольованої передачі колишній народний депутат отримав від потерпілого $2 тисяч.

А 13 січня 2022 року радника затримали слідчі ДБР під час отримання другої частини коштів – $15 тисяч.

Попередня кваліфікація: шахрайство, вчинене у великих розмірах (ч. 3 ст. 190 КК України)», – йдеться в пресрелізі ДБР.

Наразі проводяться обшуки за місцем роботи та мешкання підозрюваного, а також у приміщенні суб’єкта господарської діяльності, що надає послуги з оформлення та подачі документів для отримання висновків оцінки впливу на довкілля.

Також перевіряється причетність до вказаного злочину службових осіб Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів та Державної екологічної інспекції.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора, оперативний супровід – Головне оперативне управління ДБР та ДСР Нацполіції.

Раніше «Лица» писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: