Данілов анонсував указ президента про створення кібервійськ

17 травня 2021 о 08:00 - 4248

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Данілов анонсував указ президента про створення кібервійськ

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов повідомив, що найближчим часом президент України Володимир Зеленський може  підписати указ про створення в країні кібервійськ.

Це питання, за словами Данілова в ефірі телеканалу “Україна” в програмі “Свобода слова”, обговорювалося на засіданні РНБО в закритому режимі 14 травня.

“Сьогодні в таємному режимі ми розглядали питання створення кібервійськ в нашій країні. Можу сказати, що це рішення підтримане всіма 21 членами одноголосно, присутніми на засіданні. Я думаю, що найближчим часом буде указ президента про це. Ви дізнаєтеся від президента”, – сказав Данілов.

За словами секретаря РНБО Данілова, “на черговому засіданні РНБО в п’ятницю розглядалося вісім питань”.

“Серед них питання кібербезпеки і затвердження стратегії кібербезпеки України. Ми також сьогодні розглядали питання біологічної безпеки та захисту, тому що в тому стані, в якому ми зустріли COVID-19, виявилося, що країна була поставлена ​​на грань від імпортної залежності навіть від тих речей, які є дуже простими. Але наш бізнес дуже швидко відреагував на ці речі”, – додав Данілов.

Він зазначив, що “на засіданні РНБО в п’ятницю було прийнято важливе і фундаментальне рішення щодо ліків і вакцин”, інформація про яке поки не розкривається.

Також, за словами Данілова, “в даний час робоча група РНБО знаходиться на території Херсонської, Миколаївської та Одеської областей”.

“Вони готують засідання по ситуації, яка відбудеться незабаром – через два тижні, якщо президент затвердить порядок”, – підсумував він.

В ході засідання РНБО 14 травня були введенні персональних санкцій проти 557 “злодіїв у законі” та 111 іноземців – кримінальних авторитетів. Також було вирішено провести аудит земель та будівель в Конча-Заспі і Пущі-Водиці під Києвом, та встановити  повний перелік осіб, які там проживають.

“Лица” раніше також писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: