Цього літа на Дніпропетровщині у пришкільних таборах відпочинуть понад 15 тис дітей

12 червень 2021 о 12:30 - 5487

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Цього літа на Дніпропетровщині у пришкільних таборах відпочинуть понад 15 тис дітей

 254 літні табори у 24 громадах Дніпропетровщини прийматимуть дітей цього літа. В них зможуть відпочити понад 15 тис дітей від 6 до 13 років.

Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Олексій Полторацький.

«Пришкільні табори відчиняють двері на територіях, де дозволяє епідемічна ситуація. Працюватимуть протягом червня й липня. Одна зміна – 14 днів. На дітлахів чекає активний відпочинок: спортивні змагання, конкурси, гуртки, екскурсії, заняття з іноземних мов», – розповів Олексій Полторацький.

У пришкільних таборах діти відпочиватимуть у будні з 8 до 17 годин. Подекуди – до 14:00. Все – на розсуд керівництва закладу, підкреслив Олексій Полторацький.

Для маленьких мешканців Софіївської громади організували табір «Сонячний». Він працюватиме при опорній школі до 1 липня. Там зможуть відпочити до 200 дітей.

«Діти матимуть дворазове харчування. Роботу табору фінансує громада. Для батьків все безкоштовно, – поділилася директорка Римма Тиркба. – Продумали насичену програму. Будуть навчання з туризму, екскурсії до історичних пам’яток Софіївщини. Влаштуємо і поїздку до Кривого Рогу. Там відвідаємо театр і музей».

До пришкільних таборів у селищах та селах дітей підвозитимуть 26 автобусів.

“Лица” ще писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: