Ціни на ялинку в 2020: лісгоспи Дніпропетровщини підготувалися до новорічних свят

25 листопада 2020 о 13:15 - 771

AvatarVirsavia Gonchar


Ціни на ялинку в 2020: лісгоспи Дніпропетровщини підготувалися до новорічних свят

Лісгоспи Дніпропетровщини вже підготувалися до новорічних свят. Про це розповів перший заступник начальника Дніпропетровського лісового та мисливського господарства Валерій Величко на прес-конференції .

Про це він повідомив у “Мост Днепр”.

«Лісгоспи нашої області готові до новорічної кампанії. Основний упор робиться на охорону від браконьєрства і самовільних рубок хвойних насаджень. Підготовка йде повним ходом, ми визначилися з обсягами поставок. Ціни залишилися приблизно на рівні торішніх і, в першу чергу, залежать від розмірів і товарного виду дерева. Реалізація, в першу чергу, буде проводитися на території лісгоспів і лісництв. У минулому році було реалізовано близько 16 тис. Дерев, а в цьому можемо і набагато більше – все залежить від попиту. Реалізація стартує в цьому році на початку грудня (орієнтовно з 5 грудня), заплановано реалізувати більше 30 тисяч”, – розповів Валерій Величко.

Купити ялинки можна буде за адресою вулиця Космічна, 35, також в Любимівському і Нікольському лісництвах. Про це повідомив Віталій Булик, інженер ДП “Дніпровське лісове господарство”

Продавати будуть тільки звичайну і кримську сосни. Завдяки пластиковим чіпам і стрічкам, які будуть розміщені на них, можна  дізнатися звідки і коли привезли дерево.

Ціни на ялинки залишаться приблизно такими, як і в минулому році. Загалом ціна буде залежати від розміру сосни і ПДВ. В середньому 150 грн за метр і 1000 грн за 5 метрів.

На думку Віталія Булика, попит на живі різдвяні дерева буде в два рази більше ніж в минулому році, тому що люди хочуть свята у такий не простий для них час.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: