Чорних піарників «філатовського пула» почала зраджувати пам’ять

17 листопада 2020 о 13:55 - 7982

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Чорних піарників «філатовського пула» почала зраджувати пам’ять

Працівники «медійної команди» з контрольованого Геннадієм Корбаном колишнього Будинку Політпросвіти на Старокозацькій, 58, схоже, потроху згоріли на шкідливий роботі. Адже вони запрацювалися настільки, що не пам’ятають, що говорили вчора. Якщо не буквально вчора, то за тиждень після першого туру виборів.

Розповсюджена від імені відомого в місті організатора проплачених мітингів Костянтина Більцана інформація про те, що у квартирі онуки голови обласної організації ВО «Батьківщини» організовано центр скупки голосів для кандидата на посаду мера міста Загіда Краснова, сама по собі не виділялася б в загальному потоці передвиборчої «чорнухи». Адже не секрет, що політичні піарники в Україні серед всіх тонкощів професії найбільш полюбляють приписуваний Геббельсу принцип з «Майн Кампф» – «чим більш жахлива брехня, тим легше в неї повірять».

Але ж пару тижнів тому з того ж кола авторів виходив прямо протилежний «меседж»:

«Краснов предал Юлию Владимировну, вкрав всі голоси «Батьківщини» і тепер вони вороги»,

– розповідала вже видалена фейкова сторінка, що імітувала символіку «Батьківщини».

«Вони вороги, але скупають один для одного голоси. Детям – мороженое, его бабе – цветы, смотри не перепутай, Кутузов!».

Переплутали.

Схоже, наступна «професійна премудрість» – «хай би яка була дика брехня, але, щоб в неї повірили, вона має бути послідовною» – для когось виявилася надто складною.

Сумно симптоматично виглядають назви інформаційних смітників, через які «розганявся» цей матеріал. «Х****й Днепр» та «Е******й Днепр» – на жаль, характеристика того напрямку, в якому зараз рухається місто.

Лишається лише сподіватися, що Дніпро без замовників такого «піару» та їх до нерозумності брудних методів буде не таким «х****м» та «е******м».

Дмитро Долинський

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: