Чому нові учнівські квитки так важливі для дітей міста?

17 лютого 2021 о 18:45 - 974

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Чому нові учнівські квитки так важливі для дітей міста?

Про це повідомив на пресконференції у ІА МостДнепр Артем Трапезников, фахівець департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради.

По-перше, важливою частиною є безпека. Коли дитина заходить і виходить з установи, вона повинна притулити до турнікету свою карту. У цей момент батьки отримають смсповідомлення про місцезнаходження своєї дитини.

По-друге, учнівський дає можливість безкоштовно їздити на на електротранспорті і метро. На проїзд в автобусах і маршрутних таксі діє 25% знижка. І також 50% знижки належить, якщо дитина їде на поїзді в будь-яке місто України.

В особистому кабінеті батьки і діти можуть дивитися розклад. Боти в Telegram і Viber теж працюють в цій системі. Тобто абсолютно кожен батько зможе зробити запит і дізнатися, які уроки будуть у дитини. Потрапити в особистий кабінет можна за допомогою QR- коду, який є на пластикових квитках.

Персональні дані потрібні для того, щобми розуміли, що відсилаємо смсповідомлення людям, які мають на це право. Ми хочемо контролювати цей процес. Паспортні дані необов’язкові! Підійде будь-який документ, що засвідчує юридичну особу водійські права або військовий квиток”, відповів Артем Трапезников

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі судитимуть адвоката, який побив та виселив господарів з власного житла.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: